Lie
2017

Veteranai iš Europos jėgos trikovės čempionato grįžo su medaliais

By LJTF 0

Liepos 11-15 dienomis Čekijoje vyko Europos veteranų jėgos trikovės čempionatas, kuriame jėgas išbandė ir puikia sportinę formą pademonstravo Lietuvos sportininkai.

IMG_0538

Dainius Juodgudis varžėsi svorio kategorijoje iki 74kg. Dainius, pritūpęs 242,5 kg , paspaudęs 170 kg  ir atkėlęs 245 kg štangą, surinko 657,5 kg  sumą ir tapo Europos vicečempionu. Be to, D.Juodgudis iškovojo mažuosius sidabro medalius ir visuose veiksmuose.

IMG_0551

Kitas Lietuvos atstovas, Vitalijus Stachovas, kovėsi svorio kategorijoje iki 83 kg.  Vitalijus pritūpė su 222,5 kg, paspaudė 185 kg (ir iškovojo mažąjį aukso medalį šiame veiksme), atkėlė 225 kg, trikovės sumoje surinko 632,5 kg ir užėmė ketvirtą vietą, iki trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio pritrūko vos 5 kilogramų. Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!