Rgp
2018

Sveikiname Aleksandro Stulginskio Universiteto komandą!

By LJTF 0

2018 m. liepos 09 – 14 d. Pilzene Čekijoje vyko IPF Pasaulio universitetų klasikinės jėgos trikovės taurės varžybos, kuriose Lietuvos universitetų garbę gynė trys Aleksandro Stulginskio universiteto studentai. Šiame čempionate varžėsi beveik du šimtai studentų iš septyniasdešimt keturių universitetų.
Liepos 10 d. svorio kategorijoje iki 63 kg startavo Ieva Balukonytė. Ieva atsistojo su 90 kg, išspaudė 60 kg ir, atkėlusi 127,5 kg, trikovės sumoje iškėlusi 277,5 kg bei iškovojo dvyliktąją vietą.
Liepos 12 d. startavo Klaudijus Malevskis, kuris varžėsi su dvidešimt trimis varžovais svorio kategorijoje iki 83 kg. Klaudijus atsistojo su 202,5 kg sveriančia štanga. Spaudimo veiksme jis išspaudė 170 kg ir iškovojo sidabro medalį. Atkėlęs 230 kg bei trikovės sumoje iškėlęs 602,5 kg Klaudijus iškovojo tryliktąją vietą.
Liepos 13 d. dalyvių skaičiumi gausiausioje svorio kategorijoje iki 93 kg varžėsi Aivaras Žilys. Šioje kategorijoje savo jėgas išbandė net dvidešimt devyni studentai. Aivaras atsistojo su 212,5 kg sveriančia štanga, išspaudė 150 kg ir, atkėlęs 217,5 kg, trikovės sumoje iškėlė 580 kg bei iškovojo dvidešimtąją vietą.
Visi trys sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus.
Sveikiname sportininkus bei jų trenerį Juozą Buitkų!