13
Rgp
2018

Sėkmingas Lietuvos rinktinės pasirodymas Europos klasikinio štangos spaudimo čempionate

By LJTF 0

Rugpjūčio 09-12 dienomis Merignac mieste Pancūzijoje vykusiame Europos klasikinio štangos spaudimo čempionate Lietuvos garbę gynė Lietuvos rinktinės sportininkai.

Rugpjūčio 09 dieną antroje veteranų amžiaus grupėje startavo pirmieji mūsų sportininkai iš Šakių sporto klubo „Fortūna“. Svorio kategorijoje iki 59 kg Vidmantas Baublys, išspaudęs 85 kg, iškovojo sidabro medalį. Sidabro medaliu pasipuošė ir Rimantas Simokaitis, kuris varžėsi svorio kategorijoje iki 120 kg ir išspaudė 170 kg.

Rugpjūčio 11 dieną open grupėje sėkmingai debiutavo kuršėniškis Antano Griciaus auklėtinis Albertas Motiečius. Svorio kategorijoje iki 74 kg susikovė trylika sportininkų. Albertas, išspaudęs 170 kg, iškovojo šeštąją vietą!

Rugpjūčio 12 dieną open grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg startavo Mažeikių sporto klubo „Švyturys“ sportininkas Kęstutis Milkintis, treniruojamas Benjamino Miliaus. Kęstutis išspaudė 202,5 kg ir iškovojo penktąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!