17
Spa
2019

Medalių lietus veteranų II amžiaus grupėje- Europos štangos spaudimo čempionate.

Spalio 16 -19 dienomis Tampere mieste, Suomijoje vykstančiame Europos štangos spaudimo čempionate 2 veteranų amžiaus grupėje Lietuvos garbę gynė net 4 sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 59 kilogramų varžėsi Rimantas Sakeris, štangos spaudimo veiksme Rimantas iškėlė 65 kilogramų svorį ir iškovojo Europos vice čempiono titulą!

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų varžėsi netgi du mūsų šalies atletai Vidmantas Baublys ir Nodaras Kryževičius. Štangos spaudimo veiksme Vidmantas iškėlė 130 kilogramų svorį ir iškovojo Europos čempiono titulą! Nodaras iškėlė 90 kilogramų svorį ir iškovojo Europos čempionato bronzos medalį .

Svorio kategorijoje iki 93 kilogramų varžėsi Artūras Mačionis, štangos spaudimo veiksme Artūras iškėlė 165 kilogramų svorį ir užsitikrino 5 vietą Europos čempionate.