Spa
2018

Medaliai iš Pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionato!

By LJTF 0

2018 m. spalio 02-06 d. Mongolijoje Ulan Batore vyko Pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionatas, kuriame Lietuvos garbę gynė trys sportininkai iš Šakių sporto klubo „Fortūna “. Visi sportininkai varžėsi antroje veteranų amžiaus grupėje.
Spalio 03 d. pirmoji startavo Giedrė Vidžiūnienė, kuri svorio kategorijoje iki 72 kg, sumoje surinkusi 342,5 kg, pasipuošė bronzos medaliu. Giedrė bronzos medalius iškovojo ir pritūpimų bei atkėlimo veiksmuose. Ji atsistojo su 135 kg sveriančia štanga, išspaudė 67,5 kg bei atkėlė 140 kg.
Spalio 03 d. taip pat startavo Vidmantas Baublys, kuris tapo pasaulio vicečempionu svorio kategorijoje iki 59 kg, sumoje surinkęs 362,5 kg. Vidmantas atsistojo su 135 kg sveriančia štanga, išspaudė 95 kg bei abiejuose veiksmuose iškovojo mažuosius aukso medalius. Atkėlęs 132,5 kg, jis iškovojo mažąjį sidabro medalį.
Spalio 04 d. Rimantas Simokaitis, varžęsis svorio kategorijoje iki 120 kg, sumoje surinko 632,5 kg ir tapo pasaulio vicečempionu. Rimantas iškovojo bronzos medalius pritūpimų bei atkėlimo veiksmuose. Jis atsistojo su 230 kg sveriančia štanga ir atkėlė 222,5 kg. Spaudimo veiksme Rimantas iškovojo sidabro medalį, išspaudęs 180 kg. Rimantas Simokaitis taip pat yra ir komandos treneris.