02
Rgp
2019

Lietuvos studentų kova Pasaulio universitetų studentų klasikinės jėgos trikovės taurės varžybose

By LJTF 0

2019 m. liepos 22 – 27 dienomis Estijoje Tartu mieste vyko Pasaulio universitetų klasikinės jėgos trikovės taurės varžybos, kuriose sėkmingai Lietuvos garbę gynė trys mūsų sportininkai.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg su 24 konkurentėmis varžėsi KTU studentė Aistė Kveselytė, treniruojama Karolio Urbanavičiaus. Aistė atsistojo su 120 kg sveriančia štanga, išspaudė 75 kg, atkėlė 110 kg ir, sumoje iškėlusi 305 kg, iškovojo tryliktąją vietą.

VDU ŽŪA studentas Klaudijus Malevskis, treniruojamas Juozo Buitkaus, startavo svorio kategorijoje iki 93 kg, kurioje buvo didžiausia konkurencija – varžėsi net 27 sportininkai. Spaudimo veiksme išspaudęs 177,5 kg, Klaudijus Malevskis iškovojo bronzos medalį. Atsistojęs su 205 kg sveriančia štanga, atkėlęs 222,5 kg, sumoje iškėlęs 605 kg ir pagerinęs savo asmeninį rezultatą, Klaudijus bendroje įskaitoje iškovojo dvidešimtąją vietą.

MRU studentas Jokūbas Stasiulis, treniruojamas Petro Lazdausko ir Antano Griciaus, startavęs svorio kategorijoje iki 120 kg, sumoje iškėlęs 815 kg, iškovojo pasaulio čempiono titulą. Jokūbas nepralenkiamas buvo visuose veiksmuose – atsistojo su 300 kg, išspaudė 210 kg, atkėlė 305 kg!

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!