15
Rgp
2017

Denis Jevdokimov – Europos vicečempionas!

By LJTF 0

2017 m. rugpjūčio 10-13 dienomis Ylitornio mieste (Suomijoje) vyko Europos klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo Denis Jevdokimov.  Iš viso varžybose dalyvavo 286 sportininkai iš 20 šalių. Sportininkas varžėsi suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 83 kg. Jau po pirmojo sėkmingo bandymo, kuriuo buvo įveikti 185 kilogramai, tapo aišku, kad D. Jevdokimov kovos dėl aukščiausių vietų.

denis

Antruoju bandymu įveikęs 190 kilogramų, paskutiniu bandymu pridėjo dar 5 kg, tačiau Lenkijos atstovas Grzegorz Jazowiecki, kuris anksčiau šiais metais tapo Pasaulio čempionu, susitvarkė su 197,5 kg sveriančia štanga ir 2,5 kg aplenkė Lietuvos atstovą. Kaip sakė Denis Jevdokimov, tai buvo jo geriausias varžybose užfiksuotas rezultatas, ir 195 kilogramai tą dieną buvo geriausia, ką buvo galima pasiekti.

Sveikiname sportininką su puikiu pasiekimu!

Komentarai

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?