ANTIDOPINGAS

Lietuvos jėgos trikovės federacija (LJTF) yra  Pasaulio antidopingo agentūros (WADA) narė, todėl visiems federacijos nariams, galioja WADA taisyklės dėl dopingo vartojimo.

Lietuvos jėgos trikovės federacija griežtai pasisako prieš bet kokios formos dopingo vartojimą ir pabrėžia, kad tai nebus toleruojama.

Primename, kad tuo atveju, kai dopingo testas yra teigiamas, sportininkui gresia diskvalifikacija iki 4 metų nuo visų varžybų bei iki 2000 € bauda.

 

antidopingo taisykliu taikymo nuostatai

 

Naudinga informacija

 2018-WADA-prohibited-list-en (draudžiamų medžiagų sąrašas įsigaliojo nuo 2018 metų sausio 1 d.)

Tarptautinės jėgos trikovės federacijos (IPF) Konstitucijos 14.9 straipsnis:
Bet kuris sportininkas, treneris, teisėjas ar federacijos narys, kuris varžysis arba dalyvaus tarptautinėse jėgos trikovės ar štangos spaudimo varžybose, kurios nėra organizuojamos, sankcionuotos ar patvirtintos Tarptautinės jėgos trikovės federacijos, negalės dalyvauti jokiose tarptautinėse ar regioninėse IPF (ir jos federacijų-narių) varžybose 12 mėnesių nuo varžybų, nepripažįstamų IPF.

Šiame puslapyje galite pasitikrinti, ar medikamentai yra draudžiamų vartoti medžiagų sąraše: Medikamentų paieška

PRANEŠIMAI

Arvydas Mišeikis diskvalifuojamas ketveriems metams už antidopingo taisyklių pažeidimą

2016 m. lapkričio 26 d. Latvijos antidopingo agentūros per Latvijos klasikinės jėgos trikovės čempionatą iš Arvydo Mišeikio paimtas mėginys buvo teigiamas. Remiantis tyrimo medžiaga, Pasauliniu antidopingo kodeksu, Lietuvos antidopingo agentūros taisyklėmis bei IPF rekomendacijomis, sportininkas nušalinamas nuo visų varžybų ketveriems metams. Diskvalifikacijos laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo mėginio paėmimo datos.

Dopingo kontrolės procedūros video:

IPF Antidopingas

EPF Antidopingas

WADA

Lietuvos Antidopingo agentūra

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?